Menu Zavřeno

Jak vybrat spalovač tuků?

NEJLEPŠÍ SPALOVAČ TUKŮ

Spalovač tuku obecně obsahuje přesně vypočtený poměr ingrediencí které mírně zvyšují tělesnou teplotu a zvyšují metabolismus čímž zvýší energetický výdej, potlačují chuť k jídlu a přímo podporují spalování tuků pomocí esenciálních mastných kyselin. Některé spalovače regulují hormony štítné žlázy nebo podporují činnost enzymů zodpovědných za trávení sacharidů, to znamená, že můžeme zkonzumovat větší množství sacharidů, aniž se to projevilo na naší váze.

Jak vybrat spalovač?

Každoročně se vyhodí spousta peněz za spalovače tuků, které nesplní to, co uživatel očekával. Je to hlavně protože si je kupuje mnoho lidí, kteří vůbec nesportují a stravují se špatně. Spalovač tuku je velmi efektivní pokud se chcete zbavit přebytečného tuku avšak zcela bez tréninku a bez úpravy stravy s rozumným množství bílkovin (lze doplnit proteiny).

Očekávání – existuje mnoho druhů spalovačů a každý z nich má kromě spalování tuků i další účinky. Proto je třeba zamyslet se nad tím, jaká je vaše priorita. Chcete více energie, potlačit chuť k jídlu, nebo zvýšit rychlost metabolismu a tím spalovat více kalorií? Dnešní spalovače kombinují několik ingrediencí, aby zastřešili několik oblastí.

Citlivost na kofein – mnoho spalovačů obsahuje kofein nebo jiný stimulant, který zvýší hladinu energie v těle. Pokud však víte, že po vypití byť jen jednoho šálku kávy se budete večer v posteli převalovat, měli byste sáhnout po spalovači bez stimulantů.

Léky – pokud užíváte léky například na srdce a tlak, měli byste užití spalovače konzultovat s lékařem.

Forma – užívat spalovače tuku můžete ve třech formách: práškový, tekutý nebo spalovač ve formě tablet. Je jen na vás, která forma vám nejvíce vyhovuje. Spalovač v prášku má jednoduché dávkování a jeho množství si můžete upravit podle potřeb. Jeho největší výhodou je, že začíná účinkovat rychleji. Spalovač ve formě tablet nastupuje sice o několik minut déle, ale o to déle účinkuje, což oceníte zejména tehdy, pokud je vaším cílem potlačit hlad a jeho dávkování je nejjednodušší, kdykoliv a kdekoliv. Tekutý spalovač tuků je cenově výhodný, jednoduše se dávkuje a rychle se vstřebává.

Výrobce – ujistěte se, že si kupujete produkt od renomované značky, která se věnuje výrobě doplňků výživy. Vyhněte se také zázračným pilulkám které se tak často inzerují na internetu a bez tréninku a úpravy stravy slibují úbytek x kg za týden! Tyto zázračné pilulky od neznámých výrobců mohou mít pro vaše tělo spíše negativní důsledky.