Menu Zavřeno

Jak vybrat náplast proti kouření?

NEJLEPŠÍ NIKOTINOVÁ NÁPLAST

Přestat s kouřením není tak jednoduché. Pokud jste si však řekli, že po Novém roce končíte s cigaretami, děláte dobře. Poradíme vám, jak v boji se závislostí vyhrajete.

Jak přestat kouřit?

Mezi nejúčinnější přípravky na léčbu závislosti na nikotinu jsou náplastí. Prakticky neviditelné a velmi decentní náplasti, které tělu dodávají celý den malé množství čistého nikotinu a potlačují tak chuť na cigaretu.

1.-6. týden aplikujte 21 mg náplast (pokud vaše spotřeba cigaret byla menší než 10 cigaret denně. 7.-9. týden aplikujte 14 mg náplast a v 10.-12. týden aplikujte 7 mg náplast.

Transdermální náplasti se aplikují 1x denně, vždy ve stejný čas, nejlépe ráno po probuzení na čisté a suché místo na kůži bez ochlupení (neaplikovat na podrážděnou pokožku). Nosí se nepřetržitě 24 hodin. Náplast by měla být nalepena ihned po vyjmutí z ochranného sáčku. Po 24 hodinách se použitá náplast odstraní a nová se přilepí na jiné místo na kůži (náplast lze aplikovat na stejné místo nejdříve za 7 dní). Náplast se může odstranit před spaním v případě potřeby, ale použití během 24 hodin se doporučuje k zajištění optimálního účinku proti ranním abstinenčním příznakům (chuť na kouření).