Menu Zavřeno

Nejsilnější kávy na světě, která vás mohou zabít

Black Insomnia

V dnešní době je třeba být „nej“ – nejchytřejší, nejsilnější nebo nejlevnější. Sean Kristafor z Kapského Města vsadil na kávu a vytvořil nejsilnější kávu na světě s názvem Black Insomnia (Černá nespavost). První dva měsíce ji prodával jen v domovském Kapském městě. Velmi rychle ale zjistil, že má jeho supersilná káva obrovský úspěch.

Insomnia obsahuje 702 miligramů kofeinu na hrnek (350 ml), což z ní dělá nejsilnější kávu na světě.

Denní maximální dávka kofeinu by podle četných doporučení neměla překročit 400 mg.

Black Label Coffee

  1. Black Label Coffee: Vstupte do světa kávy s nejvyšším obsahem kofeinu. Black Label Coffee není jen nápojem; je to zážitek pro ty, kdo hledají intenzivní probuzení. S obsahem kofeinu vyšším než u běžné kávy nabízí tato jedinečná směs nejen silnou chuť, ale také razantní energetický náboj.
  2. Káva z robusty: Tajemstvím síly některých káv je použití zrnek Robusty. Tato odrůda kávy je známá svou vysokou koncentrací kofeinu a odvážnou chutí. Black Label Coffee využívá tyto vlastnosti k vytvoření nápoje, který vám dodá energii a prozáří váš den.
  3. Pečlivý proces pražení: Nejsilnější káva na světě není pouhým výsledkem surovin, ale také pečlivého procesu pražení. Každá fazole je odborně pražena tak, aby se zachovala co nejvyšší koncentrace kofeinu a přinesla maximální intenzitu chuti.
  4. Exkluzivní zrna: Black Label Coffee nevyužívá jen běžná kávová zrna. Místo toho se spoléhá na exkluzivní a pečlivě vybraná zrna, která přinášejí unikátní kombinaci chutí a vůní. To z něj činí nejen silnou, ale i vysoce kvalitní kávu.
  5. Odborná příprava: Příprava Black Label Coffee není pouze o zalévání horkou vodou. Je to umění spočívající ve správném poměru kávy a vody, aby se zachovala síla nápoje. Baristé pracující s touto kávou mají za úkol zajistit optimální chuťový zážitek každého milovníka kávy.
  6. Ostré probuzení: Připravte se na ostré probuzení a dlouhotrvající energetický náboj. Black Label Coffee není jen nápojem; je to posilující rituál pro ty, kdo vyhledávají více než jen ranní kávu. S každým douškem ucítíte sílu a intenzitu, která vás provází celý den.

Black Label Coffee není jen káva; je to zážitek pro ty, kdo touží po nejsilnějším probuzení. Otevřete své smysly této výjimečné kávě a objevte nový rozměr intenzivity ve svém každodenním životě.