Menu Zavřeno

Jak vybrat tablet se SIM?

NEJLEPŠÍ TABLETY SE SIM

Tablety se staly mimořádně oblíbenými a mají své místo už téměř v každé domácnosti. Lze je snadno přenášet a jsou pro mnohé náhradou za notebook. Kromě toho jsou tablety cenově dostupné, a tak si každý z nás najde tablet, který mu bude nejvíce vyhovovat. Ať už pro zábavu, práci nebo čtení knih.

 Jak vybrat tablet?

Velikost – na práci, psaní a časté používání je ideální větší tablet s úhlopříčkou obrazovky 9 nebo 10 palců. Pokud plánujete tablet nosit s sebou na cesty, často prohlížíte weby nebo číst emaily, postačí vám tablet menší.

RAM – dříve byste si vystačili is 512 MB RAM, dnes je minimem alespoň 1 GB RAM, aby práce mohla být plynulá a bez zpomalených reakci tabletu.

Procesor – aktuálně jsou tablety alespoň dvoujádrové. Standardem začínají být tablety čtyřjádrové, které pracují svižnější.

Výdrž baterie – pokud jste našli například tři tablety, které jsou velmi podobné (mají stejný rozměr i RAM i procesor) a nevíte si vybrat, určitě vezměte ten s lepší výdrží baterie.

Přikloňte se ke známé značce – je to vždy lepší, protože se výrobě tabletů věnuje opravdu dlouho a má na trhu své jméno (například Huawei, Samsung, Asus, Apple).