Menu Zavřeno

Jak vybrat erotický kalendář?

NEJLEPŠÍ EROTICKÝ KALENDÁŘ

Chce koupit nový kalendář pro sebe nebo jako dárek na pracoviště? Pak se od nás dostanete na ty nejlepší kousky s parádní cenou. Erotické kalendář mají své místo od pradávna hlavně v v dílnách, kde zdobí spolu s plakáty často zašlé stěny. Využít je však můžete kdekoli, kde je to vhodné.

Jak vybrat kalendář?

14tidenní a měsíční kalendáře – kalendářů je na českém trhu opravdu spousta a je tedy z čeho vybírat. Pokud považujete kalendář jako nutnou součást vašeho dne, kde si zapisujete veškeré své úkoly, plány, svátky a narozeniny, doporučujeme pořídit týdenní nebo 14tidenní kalendář, kde máte skvělý přehled o všem na následující týden až dva. V případě, že si nepotřebujete zaznamenat žádné aktivity, ale jen zakroužkovat důležitý den v měsíci, bude pro vás vhodnější měsíční nástěnný kalendář.

Lunární kalendáře – v posledních letech se popularitě těší také kalendáře lunární, které dávají svým zpracováním možnost sladit se s lunárním cyklem. Což je cyklus, který tvoří sama příroda. Jedničkou mezi tímto druhem kalendářů je lunární kalendář Krásné paní, jež radí, jak o sebe pečovat duševně i psychicky v jednotlivých fázích Měsíce, ten však v erotickém kalendáři budete hledat těžko.