Menu Zavřeno

Jak vybrat kojenecký ohřívač?

NEJLEPŠÍ OHŘÍVAČE A STERILIZÁTORY

Všechny sterilizátory fungují na principu horké páry. Pára v několika minutách zbaví lahvičky i dudlíky všech bakterií. Samozřejmě není to tak, že je nemusíte mýt. Před tím než sterilizátor použijete, lahvičku či dudlík musíte omýt.

KOUPIT OHŘÍVAČ 🛒

Jak vybrat ohřívač a sterilizátor?

Existují parní sterilizátor nebo sterilizátory, které využívají mikrovlnnou troubu. Stačí přidat několik ml vody a využít teplo z mikrovlnné trouby. Délka sterilizace záleží na výkonu trouby. Pokud sterilizátor neotevřete, obsah je sterilní až 24 hodin.

Jak vybrat ohřívač?

Značkové kojenecké lahve mívají i elektrické ohřívače stejné značky. Do elektrických ohřívačů stačí přidat vodu a nastavit, poté ohřeje láhev s dětskou stravou do cca 4 minut. Některé ohřívače udrží láhev teplou. Ohřevy jsou rovnoměrné, aby nevznikaly horká místa. Existují i ​​ohřívače, které můžete vzít na cesty.

Existují i cestovní ohřívače. Jsou nabízeny včetně topného tělíska a kabelu do auto-zapalovače. Ohřev přes auto-zásuvku trvá cca 30-40 minut. Můžete ohřát pokrm, aniž byste přitom zastavovaly. Pro ohřátí nepotřebujete vodu a díky termostatu nemůže dojít k přehřátí obsahu. Miminko tedy může mít ohřátý pokrm podle potřeby.

KOUPIT OHŘÍVAČ 🛒