Menu Zavřeno

Jak vybrat alkohol tester?

NEJLEPŠÍ ALKOHOL TESTER

Kdysi jste po vypití alkoholického nápoje museli doufat, že můžete sednout za volant nebo jít bez rizika do práce. Dnes ale nemusíte jen doufat – kvalitní alkohol tester je cenově dostupný a natolik spolehlivý, že naměřeným hodnotám můžete důvěřovat a bez ohrožení sebe i ostatních řídit nebo se soustředit na nové úkoly z práce bez postihu.

Jak vybrat alkotester?

Přesnost měření – alkohol tester si kupujete proto, abyste měli jistotu, že vždy budete vědět, jak na tom jste po vypití alkoholických nápojů. Přesnost měření je proto nejdůležitějším parametrem, který je třeba sledovat a na kterém při koupi záleží nejvíce. Kvalitní alkohol tester má vědět naměřit i nulovou hladinu alkoholu. Některé však měří až od 0,2 promile, což může být někdy matoucí. Plaťte raději za kvalitu a vybírejte z těch lepších alkohol testerů.

Alkohol tester s displejem – drtivá většina alkohol testerů má displej, což je mnohem praktičtější a jednodušší na používání, protože naměřenou hodnotu máte hned zobrazenou. Je už jen na vás a na vašem vkusu, zda dáte přednost většímu displeji nebo menšímu.

Typ čidla – známe palivové články nazývané také jako Fuel Cell nebo polovodičové čidla. Pokud chcete používat alkohol tester příležitostně, méně často, vystačíte si s polovodičovým čidlem. Chcete-li měřit hladinu alkoholu častěji, profesionálnější, investujte do fuel cell alkohol testeru.

Připojení k PC a tisk – zejména zaměstnavatelé ocení, když je nový alkohol tester bude mít možnost připojení k PC a / nebo k tiskárně. Naměřenou hodnotu tak budete moci vytisknout a archivovat nebo archivovat elektronicky v záložkách podle jednotlivých zaměstnanců.

Náhradní náustky – v rámci hygieny a přesnosti měření má mít každý alkohol tester vyměnitelný náustek. Je dobré si zjistit dostupnost náhradních náustků. Po měření je nutné použit náustek vyhodit a při dalším měření použít nový.