Menu Zavřeno

Hezké SMSky k Vánocům a novému roku

Je čas popřát svým blízkým a kamarádům alespoň prostřednictvím mobilního telefonu. Vánoční SMSkou potěšíte i ty, které jste třeba celý rok neviděli. Stačí k tomu pouhá SMS.

SMSky pro vaše blízké

 1. Bez sněhu to vydržíme, z kapra řízky osmažíme. Nacpeme si pěkně bříška a počkáme na Ježíška. Snad nám něco nadělí, buďme šťastní a veselí. Pohodové Vánoce přeje..
 2. Radost v srdíčku, teplo na duši, úsměv na tváři, lásky po uši. Splnění tajných snů nekonečně krásných dnů. Veselé Vánoce a pohodový rok přeje..
 3. I když sněhu není moc, je pár hodin do Vánoc. Přeji tedy plná bříška, spoustu dárků od Ježíška, pohodu a klid, tak jak to má být. Šťastné a veselé přeje..
 4. Zvonky už na stromku tichounce zvoní, cukroví po domě slaďounce voní. Za chvíli u stolu rodinná večeře, Ježíšek už klepe na dveře. Krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje..
 5. Saně se mi rozpadly, dárečky mi rozkradli, andílci se někde tulí, čerti zase trávu hulí. Je to všechno na potvoru, asi půjdu na podporu. Šťastné a veselé!
 6. Kapr už smažený, ještě sebou mrská. Prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívám se na stromek, k zemi se klátí, na dveře hasiči zoufale mlátí. Tak tu máme po roce zase pěkné Vánoce! Krásné Vánoce a šťastný Nový rok Vám přeje..
 7. Každý strom i střechu zdobí bílá čepice, rampouch o rampouch si cinká, budou Vánoce, vločky nám napsaly přes celou oblohu, že přejí všem jen štěstí, klid a pohodu. I já přeji Vánoce krásné jak padlý sníh a příští rok zdraví, radost, lásku a smích.
 8. Mnoho štěstí v kouzlu Vánoc, v záři světel stromečku, ať zdraví, láska a klid zavítají do vašeho domečku. Lásku, radost na Vánoce, také štěstí v novém roce. Ať vás láska stále hřeje, z upřímného srdce přeje..
 9. Až u Vás zazvoní zvonky a oznámí příchod Vánoc, zapomeňte na všechny starosti a prožijte je ve štěstí a radosti. Veselé Vánoce Vám přeje..
 10. Šťastné a veselé, plno peněz, přátelé, hodně zdraví, pohody, nový rok bez nehody, jako v bavlnce se mějte a svátky si užívejte.
 11. Zvonky zvoní na stromečku, štěstí, zdraví do domečku. Dárky ať Vás zaplaví a přání se vyplní. Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje..
 12. Přes hory a černý les letí zpráva SMS. Letí s přáním k tobě ve sváteční době. Pevné zdraví, žádný stres. Lásku, štěstí, klid a sex přeje..
 13. Ježíšek je super borec, přinesl nám dárků kopec. Letos se fakt vytáhl, co nám všechno přitáhl. Taťka dostal podprsenku, mamka pánskou peněženku. Ségra sadu po holení a já láhev na kojení. Veselé Vánoce přeje..
 14. Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům není, co se zlatem třpytí, je to úsměv, láska a pohlazení těch nejbližších. Přejeme pěkné prožití svátků vánočních.
 15. Příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, pevné zdraví, hodně lásky, radosti a spoustu osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2018 přeje JMÉNO

Nové SMSky k Vánocům a Novému roku

 1. Milí přátelé a rodino, posílám vám vánoční a novoroční přání plná lásky, štěstí a radosti. Ať Vám svátky přinesou klid a pohodu, a nový rok bude plný úspěchů a splněných snů! S láskou a optimismem do nového roku, JMÉNO.
 2. Veselé Vánoce a šťastný nový rok! Přeji vám, ať svátky budou plné smíchu, lásky a tepla. Ať nový rok přinese nové příležitosti a úspěchy. Těším se na společné chvíle v příštím roce! S láskou a přátelským pozdravem, JMÉNO.
 3. Vánoční hvězdičky zasvítily na obloze, a s nimi přichází i mé srdeční přání: Krásné Vánoce a radostný nový rok! Ať vám každý okamžik přinese štěstí, ať se v domově rozléhá smích a láska, a nový rok ať přinese splnění všech snů! S láskou a radostí, JMÉNO
 4. Vánoce jsou jako pohádka, a nový rok jako nepopsaný list. Přeji vám, ať každá kapka radosti z vánočního času naplní vaše srdce, a nový rok nechť píše příběh plný lásky, zdraví a úspěchů. Přeji krásné svátky a šťastný nový rok! JMÉNO