Menu Zavřeno

Jak vybrat knihu?

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KNIHY

Knihy, o které je mimořádný zájem, knihy, které se nejlépe prodávají, knihy, které milují masy. I tak bychom mohli popsat bestsellery. Ty doslova během několika dnů mizí nejen z pultů knihkupectví, ale všech e-shopů. Napsat knihu, která jde na dračku téměř na celém světě, to je skutečné umění, které zvládne jen spisovatel, který přesně umí odhadnout, co čtenáři chtějí číst.

Podařilo se to například Danovi Brawnovi s Da Vinciho kódem, Joanne Rowlingové s Harry Potterem nebo Georgeovi Orwellovi s románem 1984. Mezi dnešními bestsellery najdeme však i tituly, jako je například světoznámá kniha 50 odstínů šedi od britské autorky jménem EL James nebo Stoletý stařeček, který vylezl z okna a zmizel od švédského autora Jonase Jonassona.

Pokud vysloveně nepatříte k individualistům, kteří zpravidla sahají po knihách, které zná jen málokdo, bestsellery jsou zárukou úspěchu. Úspěchu v tom smyslu, že obsah knihy vás v určitém směru, bezpochyby, pozitivně ovlivní, zaujme, osloví a vyvolá ve vás nezapomenutelnou emoci. Stačí si jen vybrat a pustit se do čtení vaší budoucí oblíbené knihy.