Menu Zavřeno

Dámský parfém Cerruti 1881

Cerruti 1881: odehrávající se symfonie jemnosti a elegance

Cerruti 1881 není jen parfémem, je to hudební symfonie vůní, která oživuje jemnost a elegance v každém okamžiku. Pro ty, kdo hledají vůni spojující tradici, modernost a sofistikovanost, Cerruti 1881 je nezaměnitelnou volbou.

  1. Citrusový vstup: Parfém Cerruti 1881 debutoval na pódium světa vůní s osvěžujícím vstupem citrusových tónů. Bergamot, citron a neroli spojují své síly, vytvářejíce okouzlující a energetický začátek.
  2. Květinový akord: V srdci vůně ožívá bohatý květinový akord. Růže, fialka a jasmín tvoří harmonii jemnosti a elegance, která vytváří dojem jemného, romantického doteku.
  3. Dřevitá základna: Závěrečné akordy parfému spočívají na hřejivém objetí cedru, santalového dřeva a ambry. Tyto složky dodávají vůni hloubku a trvalý dojem, který zůstává v paměti.
  4. Klasický design flašky: Stejně jako samotná vůně, i design flašky Cerruti 1881 je klasicky elegantní. Čisté linie a skvostný skleněný flakon podtrhují luxus a nadčasovost této vůně.
  5. Italský šarm: Cerruti 1881 je značkou s italským původem, což lze vycítit v každé kapce této vůně. Je to výrazný a sofistikovaný parfém, který přináší do světa vůní italský šarm.
  6. Pročistěná jednoduchost: Vůně Cerruti 1881 v sobě nese jedinečnou kombinaci sofistikovanosti a jednoduchosti. Je to výraz krásy nacházející se v detailu a pročištěné elegance.
  7. Univerzální aplikace: Tato vůně není vázána pouze na určité roční období nebo příležitost. Svou jemnou a nevtíravou povahou se hodí jak do každodenního života, tak na speciální události.
  8. Odborník na čas: Cerruti 1881 se stává spolehlivým společníkem žen, které chtějí nádech elegance přidat do každého okamžiku. Je to vůně, která neztrácí svou aktuálnost a krásu s postupem času.
  9. Inspirace v tradičním řemesle: Název 1881 v názvu parfému odkazuje na tradiční zakladatele značky. Cerruti je známý svým zaujetím pro kvalitu a řemeslnou dokonalost, což nachází odraz i v této vůni.
  10. Elegance každý den: Nosíte-li Cerruti 1881, není to jen vůně, je to výraz vaší vlastní elegance a vkusu. Každý den se stává příležitostí pro projevující se elegance a jemnost.